Без категорії Останні новини

Сплав «Багато Сонця 2016»

Сплав YMCA Києва – це щорічна подія, яку організовують скаути YMCA для всіх волонтерів та бажаючих приєднатись до нашого руху.

Цьогоріч сплав «Багато сонця» розпочався із хмарного неба та дощу. Незважаючи на це, усі учасники прибули вчасно на місце зустрічі і з того моменту – п’ятниці, 12 серпня – почалась наша неймовірна 3-денна подорож. Ані дощ, ані вітер не змогли вплинути на наш командний дух та ентузіазм.

Дивна погода, що супроводжувала нас перші 2 дні захоплюючої подорожі, не завадила командам гребти (та час від часу дрейфувати) насолоджуючись краєвидами. Окрім того, звичайно ж, в нас були зупинки і ночівлі на березі, під час яких можна було насолодитись вечірнім спокоєм, звуками природи, спогляданням на багаття, а інколи навіть вдавалося побачити зірки, що падають. Із вечора другого дня маршруту небо над Десною подарувало чудову можливість спостерігати подвійну веселку від одного і до іншого її кінця. Ми подумали, що таке видовище має бути передвісником чогось хорошого і не помилились.

Врешті природа подарувала нам дійсно багато сонця, яким ми насолодились вдосталь і навіть трохи обгоріли. Завершення подорожі нас чекало вже в Києві у Верблюжій затоці, дістатись до якої змогли стрімко та швидко, перетнувши Дніпро завдяки злагодженим діям команди.

Сплав «Багато сонця» подарував нам багато емоцій, вражень, подій і веселих моментів, що надовго закарбувались у пам’яті та дають наснаги розвиватися та вдосконалюватись.