Без категорії Останні новини

Вишкільний табір для лідерів “Школа Рейнджерів 2017” або 100% скаутингу

Вишкільний табір для лідерів “Школа Рейнджерів 2017” закінчився! А нам є про що розповісти=)

Команда підготовки доклала максимум зусиль аби створити неповторну атмосферу вишкільного табору.

Учасники здивували своєю наполегливістю та непереборним бажанням дійти до мети.
Жодна спеціалізація не давалась легко, кожен крок – був випробуванням власних сил, а головне – психологічної стійкості та відданності скаутським законам. Усі теоретичні заняття були втілені у практичних вправах: орієнтування на місцевості, розпалення вогню, будівництво укриття, домедична допомога.

Найбільшим викликом був 10 годинний нічний марафон під час якого учасники мали застосувати абсолютно усі свої навички та вміння, переступити через себе, викластись на повну, перемогти страхи, здобути віру в себе. Звісно не всім вдалось: дехто не вийшов на старт, дехто зійшов з дистанції. Однак, тих, хто досяг фінальної точки було легко відрізнити по веселому блиску в очах попри втому та виснаження.

За підсумками табору, Скаутинг YMCA України отримав гідне поповнення: посвяту пройшли 6 скаутів, а 3 діючих скаутів доєднались до Когорти рейнджерів.

Команда підготовки табору “Школа Рейнджерів 2017” хоче висловити щиру подяку за підтримку в організації табору:
НПП “Голосіївський”/ The ” Holosiyvsky ” National Nature Park.
Nick Yaroshchuk – за найточнішу та найшвидшу логістику у світі,
Tanya Mytsyk – за безперебійну роботу кухні та допомогу в підготовці програми,
Mariia Mushchuk за нашивки, прапор, грамоти та підготовки продрозкладки,
Tetiana Bielun та Альоні Колесник за тренінг побудови команди та лідерства, а також за підготовку імітаційної гри…
…а також усім учасникам які були на таборі та пройшли ШР2017!