Ватага “Київ”

Ватага “Київ” об’єднує скаутські патрулі YMCA Києва.

Регулярні збори скаутів та новаків проводяться раз на тиждень у зимовий час та 2 рази на тиждень весною, влітку та восени. У будні – теоретичні заняття в приміщенні, а у вихідні патруль активно проводить час у лісі здобуваючи практичні навички зі скаутських дисциплін.

Кваліфіковані інструктори проводять лекції та практичні заняття із основних скаутських дисциплін: домедична допомога, в’язання вузлыв, орієнтування на місцевості, життя в природа та багато інших. Велика увага під час практичних занять приділяється техніки безпеки. Скаути та новаки не лишень отримують нові знання та навички, а й розуміння безпечної поведінки у різних ситуаціях.

Ватага “Київ” – дружня команда та чудова компанія для будь-якого відпочинку. Чи у лісі, чи на фестивалі ми завжди налаштовані на позитивну хвилю.

Скаути YMCA Києва запрошують до участі дівчат та хлопців від 12 років.

 

 

“Скаутинг дає можливість бути не схожим на всіх, бути особистістю”

Таня Мицик, скаут
Лідер ватаги “Київ”

 

 

“Скаутинг – яскравий приклад поєднання духу, розуму та тіла. Коли ти є частиною скаутського руху, то відчуваєш нереальний розвиток цих 3-ох ланок одночасно. Скаутські цінності для мене є невід’ємною частиною життя. І я дуже радію і пишаюся тим, що є частиною цього руху.”

Яна Гриневич, новак
Ватага “Київ”